“Міст, що впав на Львівщині, розібрали за добу і готуються до «Великого будівництва» нового,” – голова Укравтодору – Новини Львова та області

Read Time:1 Minute, 51 Second

 06.05.202106.05.2021 Надзвичайні ситуації Новини Суспільство

На місці руйнування мосту на дорозі Н-17 у Львівській області впродовж доби були розібрані залишки конструкції і вже розпочато підготовчі роботи з будівництва нового мосту, який буде зводитися за програмою Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це у Facebook повідомив голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Міст через річку Західний Буг, як і більшість мостів в Україні, був побудований ще в 1960 році, і з того часу на ньому жодного разу не проводився капітальний ремонт. Під час ремонту дороги Н-17 у 2015-2017 роках на ньому лише був знятий верхній шар асфальту і покладено новий.

На цей час, з початком програми «Велике будівництво», в Укравтодорі застосовується комплексний підхід як до ремонту доріг, так і до ремонту мостів. Усі проєкти проходять обов’язкову технічну і наукову експертизи, а всі ремонти, навіть поточні середні, включають посилення основи. При цьому ремонт мостів і шляхопроводів є обов’язковою умовою при ремонті доріг.

У 2020 році Укравтодор провів дослідження мостового господарства, яке показало, що негайного ремонту потребують 895 мостів, з яких 169 перебувають в передаварійному стані.

Зруйнований міст через Західний Буг належав до розряду передаварійних і у 2020 році вже був включений до програми відновлення мостів. Розробка проєктної документації для його реконструкції на завершальній стадії.

У 2020 році, за даними очільника Укравтодору, в рамках «Великого будівництва» вже були відновлені 158 мостів, а на 2021 рік заплановано відновлення принаймні 160 споруд.

Кубраков також нагадує, що торік схожа аварія сталася на мосту на трасі Н-23 через річку Чортомлик на Дніпропетровщині. На відновлення зруйнованої секції мосту знадобилося лише 7 місяців. У найстисліші терміни Укравтодор обіцяє побудувати й новий міст через Західний Буг.

«Успішна історія реконструкції мосту на Н-23 і десятки відновлених за рік довгобудів підтверджують – в Україні є всі необхідні ресурси для забезпечення якісного, а головне – оперативного процесу будівництва», – зазначив Кубраков.

  • До уваги водіїв: змінюються правила користування ближнім світлом
  • Чергові зміни в нарахуванні субсидій від 1 травня: хто на грошову допомогу від держави не претендує?
  • «1939-1945. Ніколи знову»: на Львівщині вшанують пам’ять загиблих у Другій Світовій війні
  • Травневі подорожі на Львівщині: куди варто поїхати
  • У селі Поториця, що біля Сокаля, пожежники врятували від знищення вогнем житловий будинок
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post У Белзі під час побутового конфлікту 36-річний дядько порізав свого 16-річного племінника – Новини Львова та області
Next post В Острові почали робити 620 метрів дороги – Новини Львова та області