Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

МВС розглядає можливість дооснащення ДСНС сучасною пожежною спецтехнікою — | Новини Вінниці та області

Read Time:1 Minute, 9 Second

11 листопада, у Міністерстві внутрішніх справ України відбулась робоча зустріч між представниками системи МВС України, Посольства Італії в Україні та італійських компаній. Учасники обговорили можливості взаємодії для переоснащення підрозділів ДСНС України спеціальною технікою.
Італійську делегацію очолив Надзвичайний і Повноважний Посол Італії в Україні П’єр Франческо Дзадзо. До її складу також увійшли представники провідних італійських компаній Institutional Relations CNH Industrial, Structured Finance CNH Industrial, Iveco Ucraina та Magirus.
Під час зустрічі заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров наголосив, що Україна дуже цінує розвиток двостороннього співробітництва з Італією, в тому числі в рамках Українсько-Італійської Ради з економічного, промислового і фінансового співробітництва, співголовою якої є міністр внутрішніх справ України.
“Сьогодні через певні обставини ми відчуваємо залежність від постачань спецтехніки лише на шасі білоруського виробника МАЗ. Це стосується не лише техніки ДСНС, а й інших підрозділів. Тому ми в постійному пошуку інших технологічних рішень. Нам потрібні виробники, які зможуть забезпечити наших рятувальників якісною спецтехнікою. Ми впевнені, що в італійської сторони такі є”, — зазначив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров.
Сторони обговорили можливості реалізації даного проєкту. Серед умов, які ставить МВС —  не лише виробництво якісної та сучасної спецтехніки, а й локалізація виробництва на території України на рівні мінімум 25%.
“Ми дякуємо представникам МВС України за чітку візію довгострокової перспективи співпраці з Італією і сподіваємося на успіх ”, — підкреслив Надзвичайний і Повноважний Посол Італії в Україні П’єр Франческо Дзадзо.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *