Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Нікопольський район: рятувальники звертають увагу населення на необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті —

Read Time:1 Minute, 19 Second

14-го жовтня рятувальниками Нікопольського району проведена роз’яснювальна робота серед населення в містах: Нікополь, Покров, Марганець та селищі міського типу Томаківка.

Під час профілактичного заходу вогнеборці навчали громадян правилам пожежної безпеки в побуті, аби кожна людина знала, як запобігти займанню у власній оселі.

«В’їжджаючи у квартиру або будинок, кожний мешканець бере на себе зобов’язання дотримуватись правил користування житловими приміщеннями, у тому числі виконувати правила пожежної безпеки, — зазначають рятувальники. Проте аналіз причин пожеж показує, що винуватцями більшості з них є самі мешканці, які зневажають елементарними правилами пожежної безпеки: необережно поводяться з вогнем під час паління, користування приладами освітлення з відкритим полум’ям (газовими лампами, ліхтарями, свічками, сірниками тощо), що особливо небезпечно для горищних приміщень, коридорів (сіней), комор та різних господарських будівель».

Фахівці ДСНС пояснили громадянам, що правила користування житловими приміщеннями забороняють захаращувати балкони, лоджії, прихожі, коридори, міжповерхові сходи і запасні виходи меблями або іншими предметами, однак це є найбільш поширеним порушенням, що допускається мешканцями житлових будинків.

Пожежі в оселях, викликані непогашеною цигаркою, є найбільш розповсюдженими. Більшість з них пов’язана з курінням у нетверезому стані в ліжку. Всі подібні випадки займань схожі між собою: п’яна людина, яка палить, засинає, цигарка падає і від неї спочатку загоряється постіль, а потім меблі та інші речі у помешканні.

Громадянам нагадали телефонний номер Служби порятунку «101», до якої необхідно звертатись при виникненні пожежі або надзвичайної події.

По завершенню спілкування мешканцям Нікопольського району вручили інформаційні пам’яткий на тему: «Бережіть своє житло від пожеж» де перелічені заходи безпеки у побуті та під час дозвілля.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Криворізький район: фахівці ДСНС просять громадян не ігнорувати протиепідемічні заходи —
Next post ​Як проходить реконструкція обласного онкологічного диспансеру. ФОТО