Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

На Херсонщині завершено розгортання Мобільного госпіталю | Новини Вінниці та області — | Новини Вінниці та області

Read Time:47 Second

29 жовтня до м. Каховка, де на території Центральної міської лікарні ім. родини Панкеєвих надзвичайники встановили Мобільний госпіталь ДСНС України, прибув заступник Голови ДСНС України Микола Ільченко. Він проінспектував готовність госпіталю до сталого функціонування, зокрема встановлені об’єкти, а це — 35 наметів та модулів, 24 з яких – палати для пацієнтів та блок інтенсивної терапії. Микола Ільченко пересвідчився у їх повній комплектації і системному забезпеченні та передав готовий до використання пересувний медичний комплекс рятувальників виконуючому обов’язки директора КП «Каховська центральна міська лікарня» Андрію Федотову.

Присутні медичні працівники подякували надзвичайникам та владі за таку необхідну й дуже важливу допомогу. У свою чергу, Каховський міський голова Віталій Немерець запевнив, що місцеві органи самоврядування будуть надавати посильну допомогу для підтримки життєдіяльності даного об’єкту. Микола Ільченко також подякував особовому складу ДСНС за плідну роботу під час облаштування Мобільного госпіталю.

Нагадаємо, автономний госпіталь дозволить посилити потужності лікарні на 120 ліжко-місць для хворих на Covid-19.

 

 


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *