На Житомирщині знову ремонтують вже відремонтовану дорогу, бо частина покриття за зиму зруйнувалася

Read Time:1 Minute, 38 Second

  Автодорогу Висока Піч – Троянів – Червоне знову ремонтують, хоча попередню реконструкцію завершили 31 грудня 2020 року. Об’єкт не ввели в експлуатацію через незадовільний результат. За зиму на дорозі зруйнувалася частина асфальту – нині підрядник власним коштом усуває виявлені недоліки.

  Будинок Володимира Ільковича з селища Червоне розташований біля пошкодженої ділянки дороги. Чоловік розповів Суспільному, що ремонт дороги завершили в грудні 2020 року, а навесні частина нового асфальтового покриття зіпсувалася. Пошкоджені ділянки зрізали 12 травня.

  «Дорога просіла, чого ж вирізають все, – каже Володимир Ількович. – Гроші пішли, а якість самі бачите яка. Але порівняно з тим, що в нас було, то ми й такому раді, тут можна було втопитися вже».

  Ще один житель Червоного Юрій Павлович говорить, що асфальт зверху був розсипаний, як щебінь. Крім того, після ремонту також деформувалися реставровані разом із дорогою тротуари.

   «Вони його восени ремонтували – по замерзлому робили. Потім земля розтала і він (тротуар – ред.) сів», – розповів Юрій Павлович.

  У звіті про виконання договору капітального ремонту автомобільної дороги Висока Піч – Троянів – Червоне вказано, що дорогу мали здати в експлуатацію 31 грудня 2020 року.

 
  Кореспонденти Суспільного зв’язалися з представником підрядної організації «Будстандарт ЛТД», який представився Олександром, але він відмовився коментувати ситуацію телефоном.

  За словами керівниці департаменту регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації Інни Хоменко, відремонтовану дорогу підрядна організація здала у встановлені строки, але її не ввели в експлуатацію через пошкодження.

«Всі роботи виконані. На сьогоднішній день ми його не можемо ввести в експлуатацію, тому що є певні недоліки у виконанні, які підрядник зобов`язаний усунути і усуває за рахунок власних обігових коштів. За результатами усунення цих недоліків наступного тижня об`єкт буде поданий на розгляд в державну архітектурну будівельну інспекцію», – повідомила Інна Хоменко.

Додамо, що на капітальний ремонт автомобільної дороги Висока Піч – Троянів – Червоне було витрачено 56 мільйонів гривень.

Авторка: Ольга Степуренко

Оператор: Сергій Кобилянський

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Палац Терещенків у Червоному: між церквою, владою й нащадками

. Українська Швейцарія на Житомирщині: водоспад у центрі села. ФОТО

Новини Житомира

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post У ДСНС відбулась планувальна нарада щодо проведення командно-штабних навчань у рамках третьої фази проєкту ЄС “Програма PPRD East IIІ” — | Новини Буковини
Next post Житомирська обласна рада хоче за 1,4 млн грн купити новий службовий автомобіль