На Миколаївщині розпочалась комплексна перевірка територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту — | Новини Вінниці та області

Read Time:1 Minute, 36 Second

13 вересня в сесійній залі Миколаївської облдержадміністрації  відбулась установча нарада, щодо комплексної перевірки стану виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки і діяльності аварійно-рятувальних служб Миколаївської області. Захід триватиме з 13 по 24 вересня та здійснюватиметься відносно Миколаївської обласної державної адміністрації, регіональної та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій; обласної територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ та її ланок; евакуаційних комісій; підрозділів з питань цивільного захисту; спеціалізованих служб цивільного захисту; аварійно-рятувальних служб; місцевої та добровільної пожежної охорони;  установ та організацій, що залучаються до виконання заходів цивільного захисту.

Нараду відкрив голова Миколаївської облдержадміністрації  Віталій Кім та закликав присутніх членів регіональної комісії ТЕБ і НС, керівників регіональних спеціалізованих служб цивільного захисту, голів РДА, ТГ, начальників територіальних підрозділів Головного управління  ДСНС України у Миколаївській області сприяти роботі комісії та відпрацювати на сто відсотків усі необхідні заходи.

Перший заступник Голови ДСНС України Олег Мельчуцький зазначив: «Головна мета комплексної перевірки – це надати всебічну допомогу у питаннях реалізації державної політики у сфері цивільного захисту. Це стосується і методичного, і інформаційного, і практичного боку даного питання. Оскільки саме питання цивільного захисту є наразі пріоритетним не лише для ДСНС, але й для всієї країни».

Своєю чергою, начальник управління техногенної безпеки Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС, заступник голови комісії Тарас Поліщук представив членів комісії та зауважив, що в  ході перевірки системи цивільного захисту будуть надаватися раптові ввідні. Це здійснюватиметься задля того, аби перевірити продуктивність та оперативність реагування всіх служб на можливу надзвичайну ситуацію.

Також, усі присутні переглянули відеоролик щодо характеристики Миколаївської області та заслухали доповідь начальника управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Євгена Проніна, щодо характеристики стану техногенно-екологічної безпеки цивільного захисту області.

 

                                                        

ГУ ДСНС України у Миколаївській області


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Психолог ДСНС провела тренінг з піщанськими рятувальниками — | Новини Вінниці та області
Next post В українських закладах освіти проходять інтерактивні уроки в рамках акції «День з поліцейським та рятівником» — | Новини Буковини