Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

На Сумщині розважальний клуб працює, незважаючи на заборони — Область — Сумские новости

Read Time:48 Second

ВС 17 ноября 2021 в 09:00

Міський голова Надія ВАЙЛО вимагає жорстокого контролю за порушниками вимог карантину у червоній зоні, особливо за тими, хто намагається нахабно порушувати всі заборони.

Серед злісних порушників — розважальний заклад «HOLLYWOOD» у Глухові. Він не тільки ігнорує карантин, але і наражає на величезну небезпеку відвідувачів. У нічному клубі  молодь розважається до ранку. Відвідувачів потихеньку запускають всередину, а потім двері закриваються на замок і вийти звідти не можна.

«У нас що, влади нема зовсім? Чи ми зовсім беззубі? Все місто це бачить, всі гудуть, що той Голівуд  комусь платить, щоб їх не чіпали. Одні магазини поштрафували вже по 3-4 рази, а до них потрапити не можна? Ми все розуміємо, що то бізнес, що гроші треба заробляти, але вони ведуть себе дуже нахабно. Якщо треба чергувати цілодобово – чергуйте, закони одні для всіх», — сказала голова громади на апаратній нараді, звертаючись до поліції та інших представників мобільних груп.

Глухівська міська рада

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *