Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

На Вінниччині у Гайсинському районі відкрито вже сьому місцеву пожежну команду (ВІДЕО) — | Новини Вінниці та області

Read Time:1 Minute, 58 Second

2 листопада в с. Митанівка Соболівської територіальної громади Гайсинського району урочисто відкрили місцеву пожежну команду. Це вже сьома команда вогнеборців на території  району.

Ініціатором створення підрозділу МПК у Митанівці став староста села Іван Гащенко, який не один рік очолює сільську громаду. Безпекою односельчан переймався вже давно, завдяки децентралізації разом із однодумцями вирішив створити свою, місцеву пожежну команду. За рік, старе гаражне приміщення колишнього колгоспу вдалося переробити в просторе пожежне депо, в якому є спеціально відведене місце для чергового, кімната відпочинку та санвузол. Пожежну команду розмістили в центрі населеного пункту. Кошти на проведення ремонтно-будівельних робіт були виділені з обласного та місцевого бюджетів. Також у співфінансуванні не стояли осторонь й місцеві підприємці, один із яких для вогнеборців  зголосився придбати повсякденний формений одяг.

Загалом, на відбудову, ремонтні роботи та придбання пожежного авто витрачено 155 тисяч гривень.

За словами старости села, будували та ремонтували приміщення пожежного депо майже всім селом. Місцеві жителі, за це неабияк завдячують Івану Гащенко, адже він постійно переймається соціальними питаннями та питаннями безпеки громади.

У новоствореній місцевій пожежній команді нестимуть службу п’ятеро місцевих жителів, які відпер мають ще й офіційне працевлаштування. Всі вони вже отримали повсякденний формений одяг, на часі – проходження відповідної фахової підготовки в навчальному пункті Аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

«Місцеві пожежні команди є необхідними задля підтримання безпеки у віддалених населених пунктах, аби люди в селах могли вчасно отримати професійну допомогу рятувальників, врятуватись від надзвичайних ситуацій та вберегти власне майно. Це дозволить максимально скоротити час прибуття підрозділу на місце виникнення пожежі»,- сказав керівник ГУ ДСНС України у Вінницькій області полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук.

Звертаючись до жителів села, районне керівництво привітало митинівчан із відкриттям пожежної команди, адже гарантування безпеки громадян є одним із найважливіших завдань держави та органів влади, а створення місцевого підрозділу Служби порятунку, безпосередньо на території населеного пункту, вплине на ще кращу захищеність її жителів.

           

           

           

             

                                                                                              

 

ГУ ДСНС України у Вінницькій області

 


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *