На Вінниччині рятувальники продовжують роз’яснювальну роботу з громадою щодо правил безпечного відпочинку на воді — | Новини Вінниці та області

Read Time:1 Minute, 3 Second

29 липня особовим складом Вінницького районного управління закріпленим за Липовецькою та Тубівською територіальною громадами проведено позаплановий профілактичний рейд з населенням села Вахнівка та селища Турбів. Інформаційно- роз’яснювальна робота надзвичайників була направлена на правила безпечного відпочинку на воді та поблизу неї, адже напередодні, а саме 8 та 10 липня, у даних населених пунктах відпочиваючи у ставках потонуло двоє громадян.

Під час заходу рятувальники довели до відома громадян сумну статистику нещасних випадків на водних об’єктах, розповіли, що основними причинами загибелі людей на воді є: купання у невстановленому місці, вживання алкогольних напоїв під час відпочинку, небезпечні ігри у воді, заплив за огороджувальні знаки.

Загалом в двох населених пунктах цього дня було проінструктовано 175 громадян.

Фахівці Служби порятунку нагадують!

Аби відпочинок на воді не обернувся бідою, необхідно дотримуватися наступних правил:

• не заходьте у воду в незнайомому для вас місці, уникайте водойм зі швидкою течією;

• не заходьте у воду в нетверезому стані, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах.

Купаючись на «дикому пляжі» чи у незнайомому місці — не пірнайте з берега, гірки, дерева, а у воду слід входити неспішно, обережно, пробуючи дно ногою. Купатися краще там, де є рятувальні служби, особливо слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді не передбачувана.

 

ГУ ДСНС України у Вінницькій області


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Кам’янський район: рятувальники дбають про збереження нового врожаю зернових — | Новини міста Дніпро та області
Next post Вінницькі рятувальники провели тренування в димокамері — | Новини Вінниці та області