На Вінниччині рятувальники та лісівники проводять спільні навчання з ліквідації пожеж в лісових масивах — | Новини Вінниці та області

Read Time:44 Second

Тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної лісової пожежі провели сьогодні, 13 квітня, рятувальники ДПРЧ-28 спільно з ДП «Томашпільський райагроліс» і ДП Тульчинське ЛМГ «Томашпільське лісництво», а також рятувальники ДПРЧ-21 у взаємодії з ДП «Липовецький райагроліс».

Задля відпрацювання спільних дій в разі виникнення загорань у лісовому масиві лісівниками та представниками ДСНС в ході навчання було проведено заходи на оперативність реагування про виникнення загорання, прибуття на місце події та гасіння умовної пожежі.

Під час «загоряння» було продемонстровано застосування протипожежної техніки та інвентарю. Рятувальникам та працівникам лісового господарства вдалося показати злагодженість дій і готовність до гасіння лісових пожеж.

Одне з головних завдань даних відпрацювань – недопущення пожеж у лісових масивах, а у випадку їх виявлення – вчасна локалізація. Однак, не зважаючи на протипожежну готовність, найкращий метод боротьби з вогнем у лісі – не допустити його появи.

ГУ ДСНС України у Вінницькій області


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post На Вінниччині рятувальники проводять інформаційну роботу з населенням — | Новини Вінниці та області
Next post Чернівецький район: відбулась семінар-нарада із головами ОТГ щодо питань у сфері цивільного захисту — | Новини Буковини