На Закарпатті лісам завдали збитків на 10 мільйонів гривень

Read Time:57 Second

На Закарпатті на 30% зросли збитки рослинного світу, в грошовому еквіваленті вони обліковуються в понад 10 млн гривень за рік.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив голова Держекоінспекції України Андрій Мальований під час робочої поїздки в Закарпатську область.

За його словами, саме таку суму збитків природі в частині рослинного світу зафіксували в Держекоінпекції впродовж 2020 року. Це на 31% більше, ніж у 2019 році.

Також Мальований повідомив, що за 4 місяці цього року в області в частині охорони, захисту, використання та відтворення лісів Держекоінспекція вже нарахувала 91 млн гривень збитків.

За словами Мальованого, в період із січня по квітень в області провели понад 300 перевірок, на порушників природоохоронного законодавства складено понад півтори тисячі протоколів.

Також Мальований перевірив роботу Ужгородського держлісгоспу.

За його словами, раніше, під час планових перевірок цього державного лісогосподарства 12-23 квітня, державними інспекторами було виявлено незаконні рубки дерев, пошкодження дерев до ступеня припинення росту, захаращення лісосік порубковими залишками та пошкодження природнього підросту віком менш ніж 5 років. Держекоінспекцією розраховано збитки на суму понад 630 тис. гривень

За результатом цієї перевірки Держекоінспекції 23 посадові особи притягнуті до адміністративної відповідальності. Матеріали направлено до Управління СБУ Закарпатської області.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Закарпаття на 5 місці з кінця за кількістю вакцинованих в Україні
Next post Закарпатська письменниця отримала Шевченківську премію 2021