«Не боротьба, а саме подолання корупції» — Зеленський розповів про наміри щодо антикорупційної політики

Read Time:1 Minute, 28 Second

Президент України додав, що попереду непочатий край роботи.

Президент України Володимир Зеленський сподівається, що оновлена Національна рада з питань антикорупційної політики стане майданчиком для реальної боротьби з корупцією в країні, інформує Ukr.Media.

Про це він заявив під час засідання ради 18 липня у Києві, повідомляє прес-служба глави держави.

"Сподіваюся, що Нацрада стане справжньою комунікаційною платформою для всіх антикорупційних органів, громадськості, бізнесу, експертів, аналітиків — усіх", — сказав Зеленський.

Він зазначив, що Національна рада з питань антикорупційної політики фактично не працювала три роки та сьогодні проходить її перезавантаження. У цьому контексті Зеленський підкреслив, що перезапуск цього органу є не тільки його політичною волею, але й реальним орієнтиром у роботі його команди.

"Це наш пріоритет — подолання, не боротьба, а саме подолання корупції", — акцентував він.

Президент поінформував учасників засідання про те, які кроки були зроблені протягом останніх майже двох місяців для подолання корупції. За його словами, за цей час у Верховну Раду було представлено 16 законопроектів, зокрема про покарання за незаконне збагачення, цивільну конфіскацію неправомірно нажитого майна, скасування формули "Роттердам +" та інші. Також було розблоковано міжнародне співробітництво Національного антикорупційного бюро, скасовано електронне декларування для антикорупційних активістів, а також готується до повноцінного запуску Вищий антикорупційний суд.

Глава держави також констатував позитивну динаміку в діяльності НАБУ і САП, відзначив активну роботу Державного бюро розслідувань, вітав успішну реалізацію Службою безпеки України операції з виявлення та вилучення великої партії контрабандних сигарет і згадав вилучення Національною поліцією разом з американськими партнерами найбільшої за останні роки партії наркотиків.

"Але ви знаєте, що попереду непочатий край роботи, тому що корупція у нас процвітає дійсно в дуже великих масштабах… У нас з вами нелегке завдання — відновити довіру людей, створити ефективну систему запобігання проявам корупції, утвердження принципів верховенства права, чесності, непідкупності та дійсно дієвого громадського контролю", — резюмував Президент.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини 44 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам — Новини Чернігова та Чернігівщіни
Next post В Україні ввели громадянську конфіскацію: у кого будуть відбирати будинки, дачі та машини