Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

| Новини Вінниці та області та Державна пожежна служба Республіки Польща підсумували результати спільної роботи та визначили напрями співпраці на найближчі роки — | Новини Вінниці та області

Read Time:1 Minute, 47 Second

27 жовтня у режимі онлайн відбулось VIIІ засідання україно-польської Комісії з питань рятування та захисту населення в умовах надзвичайних ситуацій.

Відкриваючи засідання, голова української частини Комісії, заступник Голови ДСНС України Руслан Білошицький відзначив, що Комісія з питань рятування та захисту населення в умовах надзвичайних ситуацій є дієвим механізмом, спрямованим на розвиток багатостороннього співробітництва у сферах повноважень ДСНС України та Державної пожежної служби Республіки Польща.

“Завдяки тривалим дружнім відносинам та порозумінню нам стабільно вдається налагоджувати ефективну двосторонню співпрацю, яка приносить продуктивні результати”, — підкреслив він.

Зі свого боку, голова польської частини Комісії, заступник Головного Коменданта Державної пожежної служби Республіки Польща Адам Конєчни зазначив:

«На жаль, з огляду на пандемічну ситуацію у світі, наразі немає можливості зустрітися в режимі офлайн, однак, я вірю, що сьогоднішня зустріч буде плідною, а спільні плани на майбутнє дадуть змогу надалі розвивати співпрацю наших служб. До слова, ДСНС України є нашим найактивнішим партнером і без вашої допомоги нам не вдалось би реалізувати багато цінних ініціатив».

У ході засідання учасники підбили підсумки українсько-польського співробітництва за 2020-2021 роки. Зокрема, говорили про реалізовані програми та проєкти, проведені міжнародні навчання щодо реагування та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, організовані семінари і конференції тощо.

Також обговорили питання щодо можливості польського менторства команди ДСНС важкого класу з проведення пошуково-рятувальних робіт в умовах міста відповідно до норм та стандартів INSARAG.

Так, за словами Руслана Білошицького, Польща зробила значний внесок у формування та подальший розвиток української команди з пошуку та порятунку людей в умовах міста важкого класу.

Крім того, під час засідання учасники розглянули перспективи створення добровільної пожежної охорони на території України за участі польських колег, і обговорили співробітництво в частині створення в Україні регіональних тренінгових центрів порятунку.

Підсумовуючи результати засідання, заступник Голови ДСНС України подякував польським колегам та підкреслив, що Україна орієнтована на досвід провідних європейських країн, а найбільше — на досвід Республіки Польща щодо розвитку добровільної і місцевої пожежної охорони.

“Завдяки спільним зусиллям вже реалізовано низку проєктів, які суттєво підвищили рівень пожежної безпеки в українських громадах. Тож співпраця в даному напрямі є для нас пріоритетною та потребує подальшого розвитку”, — сказав Руслан Білошицький.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *