Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Охочі можуть взяти участь в онлайн навчанні zero waste — Новини Кропивницький

Read Time:1 Minute, 20 Second

До 31 жовтня охочі можуть подати заявки на конкурсний відбір на безплатне навчання в ZERO WASTE ACADEMY.

zero waste

–  Які з наявних в Україні та за кордоном практик керування ТПВ з акцентом на запобігання їх утворення є найкращими? Яким чином муніципалітети та територіальні громади можуть скоротити відходи, що не підлягають переробці та йдуть на захоронення? І як знайти фінансування на проєкти та правильно популяризувати “zero waste” напрям у громаді? Передові спеціалісти Академії допоможуть розібратися у цих питаннях та стати експертами у цій сфері, – йдеться в анонсі.

Навчання складатиметься з двох етапів:

Під час першого (листопад 2021-березень 2022) студенти/ки прослухають онлайн-лекції від фахівців/чинь у різних галузях, отримають якісну інформаційну базу з керування відходами та розроблять власні пілотні екопроєкти, серед яких будуть відібрані шість найкращих для подальшої реалізації.

Другий етап (квітень-липень 2022) власне передбачає цю саму реалізацію пілотних проєктів, що пройшли відбір.

Наприкінці курсу студенти, які успішно складуть фінальний тест, отримають іменні сертифікати. А за найкращий проєкт передбачена грошова винагорода в 500 євро.

Курс розрахований на представників навчальних закладів та громадських організацій, управлінців відходами, блогерів, громадських активістів, волонтерів, а також представників бізнесу, які хочуть екологізувати своє підприємництво (кав’ярні, ресторани, готелі, офіси, виробництво тощо).

Для участі в навчанні треба заповнити анкету до 31 жовтня включно https://forms.gle/YruTKmYQEju9MKNU8

Навчання стартує з 2 листопада.

***

Безсмітництво, безвідходна технологія (англ. zero waste, «нуль відходів») – це філософія скорочення продукування відходів, поряд з вторинним використанням та переробкою, покликана зменшити екологічне навантаження на планету. Мета нуль-відходності: щоб сміття не потрапляло на смітники та сміттєспалювальні заводи, а мало життєвий цикл, аналогічний до повторного використання ресурсів в природі.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *