Сьогодні, 5 листопада, офіційно розпочався опалювальний сезон в обласному центрі та області. Про це повідомив безпосередньо очільник ЗОВА.
Сподіваємося, що вже сьогодні-завтра опалювальний сезон розпочнеться у дитячих садках, школах та медичних закладах. А вже до 11 листопада тепло повинно з’явитися і в оселях мешканців регіону.
Раніше ми повідомляли, що у листопаді українці відчують на собі кілька хвиль магнітних бур.
