П’ятихатський район: рятувальники нагадують про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті — | Новини міста Дніпро та області

Read Time:1 Minute, 11 Second

Пожежа – це одне з найбільш розповсюджених небезпечних явищ, які виникають внаслідок легковажного відношення людей, зокрема до вогню. Аби запобігти пожежі, або мінімізувати її наслідки, кожній людині вкрай важливо знати елементарні правила пожежної безпеки в побуті.

13-го квітня, з метою вжиття заходів щодо попередження займань, загибелі та травмування людей на пожежах, рятувальники 54-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичний рейд у житловому секторі міста П’ятихатки по вулиці Олександрійській.

Надзвичайники вкотре закликали громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті: «Не залишайте дітей без нагляду, тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь! Для цього слід обов’язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: спосіб виклику Служби порятунку «101», порядок евакуації дітей та безпечні маршрути виходу з приміщення, методи гасіння пожежі на її початковій стадії. Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню!»

На згадку про зустріч фахівці ДСНС залишали всім інформаційно-просвітницькі листівки та пам’ятки, в яких детально викладено основні причини виникнення пожеж та правила пожежної безпеки, яких обов’язково слід дотримуватись в побуті.

Отже, щоб лихо не прийшло до вашої оселі, зробіть своєчасні висновки і будьте уважними та обережними!


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Фронт за лінією фронту — | Новини міста Дніпро та області
Next post Немирівські рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання в сільській місцевості — | Новини Вінниці та області