Павлоградський район: рятувальники та поліцейські поспілкувались з підростаючим поколінням — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Read Time:57 Second

З метою попередження травмування дітей під час виникнення надзвичайних ситуацій та навчання підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності, вогнеборці 37-ої державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з поліцейськими провели інформаційний урок з учнями Богуславської загальноосвітньої школи у селі Богуслав Павлоградського району.

Заняття розпочалось з  радісних емоцій дітлахів та знайомства. Під час заходу рятувальники спільно з поліцейськими поспілкувались з підростаючим поколінням, перевірили їх знання щодо основних правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності загалом, розповідали слухачам про причини та наслідки пожеж, про небезпеки, які підстерігають їх при експлуатації електричних, газових приладів, забавках із сірниками чи запальничками.  Зупинялись на питаннях, які цікавили дітей, та з радістю відповідали на них.

Трохи згодом школярам показали спорядження, яке використовується в службовій діяльності обох відомств та дозволили приміряти бойовий одяг надзвичайників та бронежилет  поліцейських.

Потім фахівці ДСНС продемонстрували підростаючому поколінню роботу пожежно-рятувального автомобіля, подали воду з лафетного стволу. Дали змогу всім охочим відчути себе вогнеборцем та спробувати  загасити умовне займання.

По закінченню інтерактивного уроку хлопчики та дівчатка подякували за проведене заняття та зробили безліч спільних фото з технікою, рятувальниками та поліцейськими.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Тур-менеджер Rolling Stones копал могилу собаке и умер
Next post Дніпровський район: людям нагадали правила пожежної безпеки в побуті — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області