Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Павлоградський район: співробітники Служби порятунку провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Read Time:53 Second

З метою попередження травмування та загибелі людей під час знаходження підозрілих та вибухонебезпечних предметів, 16-го листопада рятувальники 37-ої державної пожежно-рятувальної частини та відділення персоналу та психологічного забезпечення 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями міста Павлограда.

Під час розмов, надзвичайники ознайомили перехожих громадян з діями в разі знаходження підозрілих предметів, що можуть виявитися саморобними вибуховими пристроями та нагадали, які наслідки можуть бути у разі не дотримання правил безпеки.

«Шановні громадяни! При виявленні підозрілих предметів, ні в якому разі не торкайтесь їх! Пам’ятайте, що знешкоджувати вибухонебезпечний предмет мають право тільки спеціально підготовлені фахівці піротехнічних груп, які пройшли фахову підготовку та мають практичні навички роботи з різноманітними боєприпасами. Тож, відійдіть від знахідки на безпечну відстань та зателефонуйте до Служби порятунку за номером «101», або до Національної поліції за номером «102», — наголосили рятувальники.

По закінченню бесід фахівці ДСНС вручили людям тематичні пам’ятки з чітким алгоритмом дій в разі знаходження підозрілого предмета, схожого на вибуховий пристрій.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *