Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Павлоградський район: вогнеборці провели профілактичну роботу з малозахищеними верствами населення — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Read Time:42 Second

З метою попередження виникнення пожеж та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, 23-го листопада співробітники відділу цивільного захисту Павлоградського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з малозахищеними верствами населення в Павлоградському територіальному центрі соціального обслуговування.

Фахівці ДСНС розповіли про статистику виникнення пожеж, а також про причини займань. Закликали не допускати порушення правил пожежної безпеки при експлуатації приладів опалення, електричного обладнання, бути вкрай обережними у поводженні з відкритим вогнем та не палити в приміщеннях.

Також рятувальники розповіли про порядок дій у разі виникнення пожежі та нагадали правила використання первинних засобів пожежогасіння.

По закінченню заходу, працівники ДСНС відповіли на запитання громадян та вручили застережливі листівки з правилами пожежної безпеки.

Як зазначають рятувальники, такі профілактичні заходи дійсно дають позитивні результати та допомагають мінімізувати кількість пожеж та зробити життя людей більш безпечним.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *