Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Павлоградський район: з метою популяризації місцевої пожежної команди, рятувальники завітали до загальноосвітньої школи —

Read Time:55 Second

24-го листопада рятувальники Павлоградського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, разом з працівниками місцевої пожежної команди Вербківської об’єднаної територіальної громади, завітали до Вербківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з метою доведення основних правил пожежної безпеки, про підтримку і розвиток, а також популяризацію місцевої пожежної охорони.

В ході інформаційно-роз’яснювальної бесіди з учнями та працівниками навчального закладу, вогнеборці Вербківської МПК розповіли про діяльність місцевої пожежної охорони в зазначеному населеному пункті, мету її створення та основні завдання, які покладені на рятувальників.

Під час проведення заходу  учні наперебій розповідали власні історії про пожежі та надзвичайні ситуації, свідками яких їм довелося бути. При цьому діти вразили своїми знаннями про те, як треба поводитись під час пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

Як зазначають співробітники ДСНС, такі спільні заходи будуть проводитися постійно, і мають на  меті ознайомлення  населення з пожежно – рятувальними службами,  які знаходяться в їх місцевості, навчання  правилам  безпеки життєдіяльності, здорового способу життя, а також  навчання умінню діяти у  небезпечних ситуаціях та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з таких ситуацій.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *