Павлоградський район: фахівці ДСНС проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням — | Новини міста Дніпро та області

Read Time:59 Second

Зазвичай, через людську недбалість, недотримання чи незнання елементарних правил пожежної безпеки,  виникають займання в оселях громадян.

Тому, 17-го вересня співробітниками відділу цивільного захисту Павлоградського районного управління, 27-ої та 50-ої державних пожежно-рятувальних частин 6 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями вулиць Можайського та Успенській міста Павлограда, а також по вулиці Миру міста Тернівка, маючи на меті зменшити кількість виникнення загорянь в помешканнях та попередити випадкам травмування і загибелі людей на пожежах.

Під час спілкування вогнеборці звертали увагу людей на дотриманні правил безпечної поведінки у побуті. Виходячи з дому, перевіряти, чи вимкнені всі електроприлади та дотримуватись правил улаштування печей на твердому паливі. Вкотре нагадували, що у разі виникнення пожежі необхідно негайно повідомити про це пожежно-рятувальну службу за номером телефону «101»: при цьому чітко вказати адресу, що саме горить та назвати своє прізвище. Також, за можливості, евакуювати з приміщення дітей та людей похилого віку.

Наприкінці бесід, для кращого запам’ятовування попереджень рятувальників, співрозмовникам було вручено листівки на тему: «Бережіть своє житло від пожеж!».

Пам’ятайте! Щоб запобігти виникненню пожежі треба дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки!


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Назарбаєв і Лукашенко могли привезти в Київ неформальну пропозицію Путіна — експерт
Next post Кам’янський район: рятувальники провели бесіди з батьками та дітьми про безпеку під час виявлення вибухонебезпечних предметів — | Новини міста Дніпро та області