Павлоградський район: рятувальники довели жителям правила пожежної безпеки у побуті — | Новини міста Дніпро та області

Read Time:54 Second

Громадяни часто порушують елементарні правила пожежної безпеки, не приділяючи їм належної уваги та нехтують ними. Це приводить до того, що в побуті все частіше виникають займання. Тому, з метою попередження та інформування населення перед початком опалювального сезону, 1 жовтня надзвичайники 37 та 67 державних пожежно-рятувальних частин та співробітники 6 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в провели інформаційні бесіди з мешканцями міста Павлоград та Юр’ївської селищної ради.

Під час проведення заходу надзвичайники розповідали людям, що згідно статистиці у 80 відсотках займань у побуті винні самі мешканці, які зневажають елементарними правилами пожежної безпеки, необережно поводяться з вогнем під час паління, користуються несправними електроприладами, не слідкують за станом опалювальних приладів та димоходами.

Рятувальники прохали мешканців приділяти більше уваги пожежній безпеці своїх помешкань, заздалегідь готуватись до опалювального сезону: прочистити димарі від сажі, перевірити газові і електроприлади. Акцентували увагу населення на дитячих пустощах з вогнем та зауважили не залишати малолітніх дітей без нагляду дорослих і навчати їх правилам безпечної поведінки з вогнем.

Пам’ятайте! Тільки суворе дотримання правил пожежної безпеки допоможе вберегти ваше життя та майно від пожежі.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post м. Дніпро: проведено профілактичну роботу з мешканцям міста в екосистемах — | Новини міста Дніпро та області
Next post м. Новомосковськ: співробітники ДСНС провели профілактичну роботу з людьми, що потребують соціальної підтримки — | Новини міста Дніпро та області