Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Петлі у ноутбуках Samsung ламають екран: на компанію вже подали до суду |

Read Time:45 Second

Facebook Twitter WhatsApp Email Telegram Viber

  На Samsung подали до суду за продаж ноутбуків Samsung Chromebook Plus 2-in-1. Компанію звинувачують у тому, що вона роками знала про дефект, який спричиняв поломку дисплеїв, але не припиняла продажу.

  У колективному позові йдеться, що Samsung приховувала дефект Chromebook відмовилася відшкодовувати користувачам витрати на ремонт, які сягали $350.

  Нагадаємо, Chromebook Plus 2-in-1 – це ноутбук-трансформер. Він може працювати як у режимі планшета, так і в режимі лептопа. Користувачі заявили, що петлі, що утримують дисплей, несправні та ламаються після щоденного використання. Якщо це сталося, при відкритті або закритті Chromebook дисплей потріскається через порушення конструкції. Крім цього, зламаний пристрій, по суті, втрачає свою головну «фішку» — те, що він трансформер.

  Популярні новини  Новинки Razer: безшумна миша та механічна клавіатура для Pro

  Відомо, що проблема торкається великої кількості власників Chromebook Plus 2-in-1. Вони діляться своїми фотографіями поломки.

  • Все новости по теме:
  • Samsung
  Happy
  Happy
  0 %
  Sad
  Sad
  0 %
  Excited
  Excited
  0 %
  Sleepy
  Sleepy
  0 %
  Angry
  Angry
  0 %
  Surprise
  Surprise
  0 %

  Average Rating

  5 Star
  0%
  4 Star
  0%
  3 Star
  0%
  2 Star
  0%
  1 Star
  0%

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *