Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

 Полтавець винайшов безшумну електричну колиску для дітей та дорослих — Новости Полтавы и области

Read Time:1 Minute, 15 Second

Полтавець Леонід Семенко винайшов і запатентував універсальну колиску із електроприводом, яка допоможе заснути і дітям, і дорослим. За допомогою такої колиски можна боротися із безсонням.

 

Якщо пігулки для сну викликають звикання і дуже скоро стають неефективними, то фізичний процес колихання є завжди дієвим, — розповів автор винаходу.

  «Український інститут інтелектуальної власності» видав винахіднику патент на корисну модель «Колиска із електроприводом».

У описі винаходу йдеться про те, що раніше вже створювали подібні моделі, але всі вони були шумними. Натомість, колиска Леоніда Семенка практично безшумна, тому підходить і для заколисування малюків.

На 3D-схемі винаходу – дерев’яна конструкція із електромагнітом, рухома частина у вигляді маятника обертання, який має вимушені коливання, та металевою деталлю. За допомогою електроприводу пристрій може заколисувати малюків та дорослих, дає можливість регулювати частоту, амплітуду та тривалість коливань.

Складається колиска із електромагніту, деревини та металевої частини. Крім цього, пристрій має бути обладнаний автоматикою, яка вмикатиме та вимикатиме процес коливання колиски. Для відстежування даних про тиск сплячої людини на її палець одягатиметься датчик зміни тиску, який передаватиме дані на спеціальну мікросхему. За результатами аналізу зміни параметрів тиску, колиска автоматично вимикатиметься, щоб економити електроенергію та не пробуджувати сплячу людину.

Зараз Леонід Семенко шукає інвесторів, які б зацікавилися його винаходом і запустили його у виробництво.

Спочатку можна зібрати експериментальну модель. І якщо все працюватиме за моїми розрахунками – можна буде запускати її у масове виробництво, — пояснює винахідник.

Зв’язатися із Леонідом Семенком можна за телефоном: +38(066)310-36-42 або за електронною поштою leo-semenko@ukr.net.

винахід, колиска


Источник

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *