Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Краматорську розповів про вакцинацію, субсидії, локадун та ін.

Read Time:2 Minute, 55 Second

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль перебуває з робочим візитом на Донеччині. За участю Прем’єр-міністра відбулось урочисте відкриття Центру безпеки громадян у смт. Очеретине Покровського району. У Краматорську Денис Шмигаль відвідав Центр масової вакцинації на автовокзалі. Після чого дав прес-конференцію для ЗМІ.

У прес-конференціі також взяли участь керівник ДонОДА, керівник обласної ВЦА Павло Кириленко, міський голова Краматорська Олександр Гончаренко та інші.

«Щиро радий бути на Донеччині, де відкрили Центру безпеки громадян. Донеччина – лідер у відкритті таких центрів. Це — безпека громадян в громадах, це швидка реакція на надзвичайні ситуації і це один з важливих елементів розвитку.

Донеччина — регіон, який близький серцю кожного сьогодні, бо тут найкращі сини і доньки захищають нашу незалежність. І тому дуже важливо для українців, і цілого світу показати, що цей регіон розвивається, що тут є будівництво нових інфраструктурних об’єктів. Ми бачимо як будуються нові дороги, як в межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» будуються школи, садочки, соціальна інфраструктура. Вдячний керівникам обласної адміністрації, які кожного дня прикладають зусилля, щоб інфраструктура, безпека громадян, комфорт громадян покращувалися.

Але це також важливо і для тих, хто знаходиться сьогодні на тимчасово окупованих територіях, для того щоб вони бачили, що тут є розвиток, тут є життя, сюди приходять інвестори.

Ми зараз проїжджали алею слави кращих платників податків, це дуже важливо. Я переконаний, що інвестори будуть сюди іти через покращення інфраструктури, через можливості, які сьогодні і держава, і місцева влада створюють», — зазначив Денис Шмигаль.

Вакцинація

Прем’єр-міністра підкреслив, що на сьогодні дуже важливим питанням є вакцинація від ковіду. І вона зараз ведеться дуже активно. На минулому тижні був рекорд – вакцинувалося більше півтора мільйона українців.

Денис Шмигаль розповів, що була позапланова зупинка у пункті вакцинації у одній з поліклінік. І там робота кипить, містяни активно вакцинуються, все працює. За словами очільника уряду Донеччина дуже свідомо підходить до цього питання.

«Вакцини в Україні є. До кінця року ще буде отримано 13,5 млн. доз вакцини Pfizer. Усі мед заклади вакцинами забезпечені. 95% людей, які знаходяться у лікарнях, є не вакцинованими. Тому закликаю всіх громадян України: вакцинуйтеся. Це єдиний шлях зупинити епідемію та пандемію».

Також він підкреслив, що з 30 жовтня ще 7 областей буде знаходитися у червоній зоні. Але на колективи і відвідувачі будуть вакциновані 2 дозами обмеження не застосовуються.

Опалювальний сезон

Розпочався опалювальний сезон. Уряд прийняв рішення, що для громадян, які не мають постачальника газу, він буде коштувати 7, 96 грн. протягом жовтня-листопада. Це ціна «Нафтогазу». Але Денис Шигаль наголосив, що треба обирати і підписувати контракт з поставщиком.

Уряд і РНБО прийняли рішення про безперервність постачання газу у важливі соціальні об’єкти та мешканцям. За будь-яких умов газ буде постачатись.

«Газу в Україні достатньо і ми спокійно проходимо цей опалювальний сезон», — сказав Прем’єр-міністр.

Також Денис шмигаль наголосив, що за умови енергокризи у Європі потрібно займатися енергозбереженням. Наступного року держава виділить 5,5 млрд. грн. з державного бюджету на заходи з енергозбереження. Окрім того, будуть надані кошти партнерами. За ініціативи Президента в наступному році буде утеплено більше 5 тисяч багатоквартирних будинків.

Субсидії

12 млрд. грн. виділено ще на субсидії громадян. Субсидії отримають усі, хто потребує. Середній розмір субсидій в цьому році складе біля 2 тис. грн.

Наразі отримують субсидії близько 3 млн. українських домогосподарств.

Локдаун запроваджувати не планується

Уряд України не хоче запроваджувати локдаун, щоб не постраждала економіка країни. Локдаун негативно впливає на ВВП, економічний розвиток. В цьому році очікується 3,5% зростання ВВП. Але щоб не було нокдаунів, потрібно активно вакцинуватися.

«Якщо буде про вакциновано більше 70% людей, то можна буде казати про подолання епідемії», — наголосив Денис Шмигаль.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *