Привітання міського голови Олександр Гончаренко до Дня медичного працівника

Шановні працівники медичної галузі!

Щорічно у третю неділю червня своє професійне свято відзначають ті, для кого медицина та допомога людям стали справою усього життя. Ви обрали цю професію за покликом душі та залишаєтесь на цьому шляху, не дивлячись на складнощі та перепони. Саме ви стоїте на захисті кожного краматорця, адже усі ми у своєму житті звертаємося по допомогу до лікарів, починаючи від самого народження.

Хочу привітати усіх працівників медичної сфери зі святом, подякувати за сумлінну працю та увагу до кожного пацієнта. Тут не буває другорядних професій – від кожного з вас: лікаря, або медичної сестри, лаборанта чи водія «швидкої»,  залежить життя багатьох людей. Дякую вам за самовідданість, професіоналізм,  терпіння та щиру увагу до кожного хворого.

Ви працюєте в непростих умовах реформування галузі та світової пандемії, але виконуєте свої обов’язки з гідністю та на відмінно. Нехай усі негаразди оминають вас та ваші родини, а вдячність і шана колег та пацієнтів завжди супроводжує та додає наснаги. Низький уклін за вірність благородному покликанню.

Зі святом! З Днем медичного працівника!

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *