«Процес пішов»: в Україні планують запустити 50 нових електронних послуг

Read Time:1 Minute, 1 Second

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував в Україні створення 50 нових електронних послуг.

Кабінет міністрів до кінця 2019 року планує запустити півсотні нових електронних послуг. Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками IT-індустрії, інформує Ukr.Media.

Він зазначив, що в 2018 році в Україні вдалося запустити удвічі більше електронних систем, в порівнянні з планом на поточний рік.

Зокрема, через інтернет можна подати заяву в ЗАГС, оформити державну допомогу при народженні дитини, записатися в чергу для отримання паспорта, оформити субсидію, зареєструвати бізнес і отримати довідки та виписки з державного реєстру.

«За результатами 2018 року ми маємо вже 118 електронних послуг — це ті, які вже доступні для людей, для того, щоб отримати різноманітні сервіси. Цього року ми введемо ще п'ятдесят нових послуг. Тобто процес пішов», — сказав він.

Гройсман наголосив, що "люди не мають ходити кабінетами". Саме тому, за його словами, "уряд запроваджує електронні послуги", а кінцевою метою є зменшення спілкування громадян із чиновниками.

Як говорить прем'єр-міністр, зараз головними завданнями у розвитку IT-сектора є підготовка кадрів і їх працевлаштування в Україні, а також зменшення відтоку таких працівників закордон, і створення системи регулювання сектора.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Україна увійшла до складу двох комісій при ООН
Next post Порошенко скликав спеціальне засідання РНБО з питань реформування «Укроборонпрому»