Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Продають знамениту вінницьку «Сотку»: лікеро-горілчаний завод виставлено на аукціон | Новини Вінниці

Read Time:40 Second

Новини Вінниці / Продають знамениту вінницьку «Сотку»: лікеро-горілчаний завод виставлено на аукціонОнлайн аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу «Вінницький лікеро-горілчаний завод», розташованого на вул. Нанесена, 7, відбудеться 20 жовтня.

Як вказують на сайті privatization.gov.ua, виставлено на продаж державне майно, а саме єдиний майновий комплекс, який представляє двоповерховий виробничий корпус та суміжні приміщення. Загальна площа приміщень – 626,2 кв.м.

За інформацією продавця, «Вінницький лікеро-горілчаний завод» займається такими видами діяльності як: дистиляція, ректифікація та змішування спиртних напоїв, виробництво інших недистильованих напоїв із зброджуваних продуктів, виробництво інших основних органічних хімічних речовин тощо.

Стартова ціна об’єкта приватизації становить 7 715 491 грн. Заявки для участі в електронному аукціоні з умов приймаються до 19 жовтня.

Вінничанам чудово відомі такі знакові види продукції заводу, як горілки «Сотка» і «Козацька рада», а також бальзам «Вінницький».

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post У Вінниці майже створили «розумний» дитячий садок | Новини Вінниці
Next post Вінничан закликають вакцинуватися від грипу за пів ціни | Новини Вінниці