Прогнози по долару США погіршуються » — новости экономики Украины | Экономика

Read Time:1 Minute, 26 Second

Credit Agricole CIB Research обговорює перспективи долара і бачить тактичні ризики зниження в другому кварталі і середньострокові ризики зростання в другому півріччі.

«Тепер ми бачимо ризики погіршення нашого прогнозу по долару США на 2-й квартал, але також і ризики підвищення нашого прогнозу по долару США на 2-е півріччя 2021 року і незабаром ми переглянемо наші прогнози по G10. При цьому ми постараємося знайти баланс між позитивним впливом на долар США посилення фінансових умов в США через нормалізації політики ФРС і негативним впливом на долар США глобального циклічного підйому», — зазначає CACIB.

«Ми також будемо враховувати той факт, що будь-яка позитивна прибутковість долара США в результаті посилення політики ФРС може з часом зменшитися, беручи до уваги, що винятковість США може зникнути разом з рештою світу», — додає CACIB.

Крім того, посадові особи Федеральної резервної системи повинні почати говорити про найкращий спосіб скорочення своїх покупок активів «раніше, ніж пізніше», — заявив в п’ятницю президент ФРС Філадельфії Патрік Харкер.

Центральний банк США повідомить про свої плани щодо уповільнення покупок казначейських облігацій і цінних паперів, забезпечених іпотекою, задовго до того, як це станеться, сказав Харкер.

«Це те, про що, на мій погляд, ми повинні почати розмову раніше, ніж пізніше», — сказав Харкер.

Політик заявив, що скорочення покупок активів центральним банком з нинішніх темпів в 120 мільярдів доларів в місяць буде «першим кроком» в усуненні підтримки, яку ФРС пропонує економіці. Якщо відновлення продовжиться, чиновники розглядатимуть питання про підвищення процентних ставок в «слушний час».

Харкер сказав, що він хоче побачити «триваюче поліпшення» на ринку праці, перш ніж ФРС почне процес скасування заходів підтримки. Він додав, що економіці США, можливо, буде потрібно додати до 11 мільйонів робочих місць, щоб закрити дірку, залишену пандемією, включаючи 8 мільйонів втрачених робочих місць і попереднє зростання робочих місць, перерване кризою.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Wizz Air направила рейс Київ-Таллінн в обхід Білорусі
Next post Борги облгазів перед ГТС України перевищили 10 млрд гривень » — новости экономики Украины | Экономика