Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Проведено психологічний тренінг з рятувальниками — | Новини Вінниці та області

Read Time:36 Second

10 листопада з особовим складом Жмеринського районного управління психологом Головного управління проведено тренінг на розвиток навичок емоційної саморегуляції . Основне завдання даного заняття — удосконалення власних навичок самоконтролю та формування нових умінь збереження «холодного розуму при гарячому серці». Емоційна саморегуляція та самоконтроль – це невід’ємна складова професіоналізму співробітника оперативно-рятувальної служби. Вони передбачають вміння справлятися з зовнішніми проявами емоцій, залишатися врівноваженим в екстремальних ситуаціях, не реагувати на подразники і зберігати внутрішній спокій.

Метою тренінгу стало створення атмосфери довіри, діагностика рівня емоційної стійкості та лабільності, осмислення поняття «емоційної саморегуляції та самоконтролю», усвідомлення своїх потреб, розвиток здатності контролювати себе, свої вчинки, поведінку, емоції.

  

  

  

 Відділ соціально-гуманітарної роботи

та психологічного забезпечення ЦЗД


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *