Путін назвав умови для транзиту російського газу через Україну та прямого постачання

Read Time:1 Minute, 15 Second

Володимир Путін заявив, що для укладення контракту з транзиту російського газу через Україну необхідно обнулення судових претензій між Газпромом і Нафтогазом.

Президент Росії Володимир Путін не сумнівається, що споживачі України на сьогодні отримують російський газ за завищеними цінами, інформує Ukr.Media.

"Треба від цього абсурду позбутися, обнулити всі вимоги з усіх боків. Ми готові до конструктивної роботи й з прокачування газу через Україну і постачання газу до України. Причому зі значним зниженням ціни — на відміну від тієї, за якою споживачі російського газу отримують його в Україні сьогодні", — сказав Володимир Путін під час прес-конференції за підсумками зустрічі з прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном.

Президент Росії заявив, що немає ніяких сумнівів в тому, що зараз українці отримують саме російський газ.

"Ніякого реверсу там немає, це фальшивий реверс. Але бог з ним, з цим хибним реверсом. Головне, що вигоди очевидна як для України так і для кінцевих споживачів — для громадян, і для економіки в цілому", — сказав Путін.

Президент РФ розкритикував оцінки "деяких чиновників ЄС" щодо переговорів у Брюсселі щодо контракту про транзит російського газу, які пройшли 28 жовтня. За словами Путіна, у РФ вважають їх конструктивними, в тому числі, для України.

"Питання виключно у сфері спорів арбітражного характеру, на наш погляд, абсолютно абсурдних, коли, наприклад, $7 млрд намагаються пред'явити через українські суди за те, що "Газпром" займає монопольне місце на транзитному ринку України. Хоча "Газпром" нічого не транзитує, транзитують українські компанії. Але це просто абсурд", — сказав Путін.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Зеленський здійснив ряд важливих кадрових рішень
Next post ЦВК зареєструвала перших 25 народних депутатів