Рева розповів, як будуть підвищувати пенсії при великому стажі

Read Time:1 Minute, 6 Second

Міністр Рева пообіцяв, що пенсії для людей з великим трудовим стажем будуть автоматично збільшено.

Пенсії для людей зі значним стажем і низькими зарплатами будуть збільшені без зміни формули для розрахунку пенсій.

Про це інформує прес-служба Міністерства соціальної політики з посиланням на главу міністерства Андрія Реву, новину передає УкрМедіа.

"Проблема полягає в тому, що суми внесків у пенсійну систему різні. З 2000 року все прозоро і зрозуміло — державного регулювання практично не було. А ось трудовий стаж людей, які вийшли на пенсію до 2000 року, припав переважно на радянські часи. І тут виникають питання, тому що тоді держава регулювала зарплати — фактично встановлювала їх", — зазначив міністр.

За його словами, були сфери, які хронічно недофінансовані. "Наприклад, селяни в колгоспі — що вони могли на трудодні заробити? Навіть коли їм почали платити після 1965 року, це були копійки. А санітарки, молодший медичний персонал — їх зарплати 60-80 рублів. 40 років чоловік працював і має пенсію 1300-1400 гривень", — додав він.

За словами міністра, сьогодні йде робота по визначенню механізмів вирішення цієї проблеми, обговорюються різні варіанти, але, при будь-яких умовах, єдина формула пенсійного забезпечення залишиться незмінною. "Перший варіант, який розглядається, це збільшення мінімальної зарплати. Підвищуємо мінімальну зарплату — збільшуються мінімальна пенсія і надходження до Пенсійного фонду… На людей з маленькою пенсією і великим стажем це позитивно вплине", — зазначив Рева.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Путін розкрив причини пожежі у Кемерові
Next post Порошенко: «Хочете боротися проти президента? Прошу!»