Рятувальники здійснюють регулярні тренування та тактико-спеціальні навчання, підвищуючи свою готовність до ліквідації різноманітних надзвичайних подій — | Новини Вінниці та області

Read Time:1 Minute, 58 Second

Регулярні тренування підрозділів ДСНС допомагають рятувальникам удосконалювати власну професійну майстерність та дозволяють відпрацювати спільні дії разом з іншими екстреними службами і працівниками об’єктів в умовах екстреної ситуації. Саме тому вони займають важливе місце у діяльності Служби порятунку.

Так, минулого тижня на Херсонщині, в учбовому корпусі Херсонського факультету Одеського Державного університету внутрішніх справ МВС України відбулися тактико-спеціальні протипожежні тренування та відпрацювання взаємодії і злагодженості дій з іншими підрозділами. За легендою тренувань, у будівлі стався вибух с послідуючою пожежею, а під завалами опинилося багато поранених. Черговим нарядом здійснювалося одночасний виклик екстрених служб, оголошувалася тривога та проводилася евакуація. В протипожежних навчаннях також взяли участь спеціалісти Херсонської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, КЗ «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» та спецпідрозділ Національної поліції «Корд».

У Запорізькій області рятувальники провели пожежно-тактичні тренування в комунальних закладах дошкільної освіти «Червона шапочка» та «Дюймовочка» Оріхівської міської ради в м. Оріхів. Учасники відпрацювали дії працівників об’єкту відповідальних за пожежну безпеку щодо своєчасного оповіщення про пожежу, евакуацію дітей та робочого персоналу, запобігання поширенню вогню та локалізацію полум’я первинними засобами пожежегасіння.

На Донеччні днями рятувальники провели навчання на базі установи виконання покарань. Вони пройшли у місті Бахмут і мали на меті практичне відпрацювання спільних дій підрозділів 8-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області та обслуговуючого персоналу установи виконання покарань під час ліквідації можливих пожеж і надзвичайних подій. За легендою, на території установи на третьому поверсі в одній з адміністративних будівель виникло задимлення з подальшим займанням приміщення. До ліквідації одразу приступила група співробітників з числа добровільної пожежної дружини із застосуванням панорамних протигазів ГП-9. Крім того, негайно про пожежу було повідомлено Службу порятунку. Вогнеборці, які прибули на місце події, оперативно встановили пожежні автомобілі на вододжерела, провели бойове розгортання та розвідку осередку пожежі й почали гасіння одразу. Під час гасіння пожежі рятувальники виявили «постраждалого», кого винесли на свіже повітря та передали працівника  екстреної (швидкої) допомоги, після чого умовну пожежу було ліквідовано.

Водночас на Вінниччині подібні тренування відбулися на території державної установи «Стрижавська виправна колонія (№81)».

Загалом, тактико-спеціальні навчання, тренування, а також практичні заняття з населенням триватимуть і надалі на всій території країни, адже дають змогу не лише відпрацювати алгоритм дій у разі надзвичайної події, пересвідчитись у надійності рятувального обладнання, а й дозволяють продемонструвати громадянам необхідні дії у разі виникнення тієї чи іншої небезпечної ситуації.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Рятувальники посилюють профілактичну роботу з дітьми напередодні літніх канікул — | Новини Вінниці та області
Next post м. Чернівці: рятувальники долучились до флешмобу задля порятунку життя Аліси Шевчик — | Новини Буковини