Рівень госпіталізацій у COVID-лікарнях перевищений у Києві та 16 областях

Read Time:2 Minute, 22 Second

У Києві та 16 областях рівень госпіталізацій хворих на COVID-19 перевищує індикаторний показник 60 на 100 тис. населення. У червоній зоні перебувають столиця та 11 областей.

Як передає Укрінформ, відповідні дані опубліковані на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Крім Києва у червоній зоні перебувають Житомирська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Одеська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернігівська області.

У жовтій зоні — Закарпатська, Івано-Франківська, Чернівецька та Херсонська області, решта областей віднесені до помаранчевої зони.

Показник госпіталізацій перевищує визначений у 60 на 100 тис. населення у Києві та 16 областях: Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Київській, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській.

У столиці він становить 64,9. Зайнятість ліжок із киснем у Києві при визначеному показнику 65% становить 65,2%.

Найвищий показник госпіталізацій зафіксовано у Хмельницькій області — 103,6 на 100 тис. населення, Черкаській — 89,1, Чернігівській — 87,7 та Сумській – 82,5 — областях.

Найвищий показник завантаженості ліжок із киснем — в Одеській області (68,2%), Донецькій (67,9%) — при визначеному показнику 65%.

Всього індикатор заповненості ліжок з киснем перевищено у Києві та 4 областях.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів схвалив постанову про встановлення в Україні адаптивного карантину до 30 червня, встановлено 4 рівні епіднебезпеки та показники їх визначення.

Зелений рівень дозволяє переглянути підходи до протиепідемічних обмежень в бік пом’якшення. Він встановлюється одночасно на всій території України, якщо захворюваність на грип та ГРВІ на території не менш як 13 регіонів нижчий за 50% від епідемічного порогу; коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2) – менше 5%.

Жовтий рівень діє як базовий на рівні всієї країни, встановлюється на рівні регіонів.

Помаранчевий — попереджувальний рівень, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні, що може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів. Встановлюється на рівні регіонів, якщо перевищено хоча б один показник: захворюваність на грипта ГРВІ перевищує епідемічний поріг; завантаженість ліжок, забезпечених постачанням медичного кисню, у визначених закладах охорони здоров’я – більше 65%; кількість тестувань методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2 протягом останніх 7 днів на 100 тис. населення – менше 300; кількість госпіталізацій протягом останніх 7 днів на 100 тис. населення – більше 60; коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2) – більше 20%; зростання госпіталізацій протягом останніх 7 днів порівняно з попереднім аналогічним періодом – більше 50%.

Червоний рівень встановлюється на рівні регіонів, якщо протягом трьох днів перевищено 2 або більше показників.

Червоний рівень епідемічної небезпеки визначається рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС за ініціативи міністра охорони здоров'я протягом 48 годин. Рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС набирає чинності не раніше ніж через два дні з дати його оприлюднення. Рішення щодо скасування червоного рівня ухвалюється у разі досягнення регіоном усіх показників протягом не менш ніж п’яти днів підряд.

Источник

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Флойд Мейвезер 5 июня проведет бой со звездой YouTube
Next post Вакцинація другою дозою AstraZeneca відбудеться у травні-липні – Ляшко