Робота вірмено-російсько-азербайджанської робочої групи припинена » — Новости мира

Read Time:1 Minute, 35 Second

Робота вірмено-російсько-азербайджанської робочої групи припинена

Зустрічі вірмено-російсько-азербайджанської робочої групи з розблокування транспортних комунікацій припинені в зв’язку з прикордонними інцидентами, заявив в.о. віце-прем’єра Вірменії Мгер Григорян.

«На даний момент зустрічі тристоронньої групи НЕ тривають. Я неодноразово заявляв, що роботи дадуть результат в одному випадку: якщо фон і загальна ситуація будуть як мінімум стабільними. У даній ситуації, враховуючи, в тому числі, обстановку на кордоні, я не вважаю, що можлива конструктивна робота на цьому майданчику. У цьому сенсі останнім часом контакти по частині цього майданчика перервалися», — цитує Григоряна ЗМІ.

Вірмено-російсько-азербайджанська робоча група була створена в січні, її очолюють віце-прем’єри трьох країн, від Росії — Олексій Оверчук. Робоча група відповідає за питання відновлення та спорудження нових об’єктів транспортної інфраструктури, необхідних для організації міжнародних перевезень між Вірменією і Азербайджаном і через Вірменію і Азербайджан.

Минулого тижня Міноборони Азербайджану розповсюдило дані про спробу вірменських солдатів перейти держкордон між країнами, в результаті були затримані шестеро осіб. Пізніше в Єревані підтвердили, що інцидент мав місце, але вказали, що військові «проводили інженерні роботи на території, що охороняється військової частини вірменських ВС на прикордонній ділянці».

Міністерство оборони Вірменії раніше заявило, що азербайджанські військові проводили роботи по «уточненню кордону» на території Сюнікської області. У зв’язку з цим було складено офіційне звернення в ОДКБ із зазначенням на порушення Азербайджаном одного з пунктів договору.

Єреван і Баку до цього погодили пункти дислокації тимчасових бойових позицій згідно тристоронньої угоди про перемир’я в Карабасі. Уточнення пов’язане з необхідністю демаркації частини кордону з Азербайджаном після переходу під контроль Баку деяких територій.

  • Туреччина відкинула доповідь Європарламенту про «ворожу зовнішню політику»
  • Азербайджан готується прокласти дорогу через Вірменію
  • Пашинян звинуватив Азербайджан у посяганні на територію Вірменії
  • Російські військові підірвалися на протитанковій міні в Карабасі
  • У Криму заочно засудили главу «Меджлісу» до шести років колонії

Источник

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post У Криму заочно засудили главу «Меджлісу» до шести років колонії » — Новости мира
Next post Нові забарвлення фірмових аксесуарів Apple для AirTag засвітилися на eBay |