Розпочалася ревакцинація українських рятувальників від коронавірусної хвороби COVID-19 — | Новини Буковини

Read Time:1 Minute, 36 Second

Почалась ревакцинація співробітників структурних та підпорядкованих підрозділів ДСНС України від коронавірусної хвороби COVID-19.

Серед особового складу та співробітників ДСНС вакцинація добровільна, проте необхідно розуміти, що чим швидше вдасться утворити колективний імунітет, тим швидше людство зможе повернутися до звичайного ритму життя, адже вакцинування — це надійний спосіб зменшити ризик зараження COVID-19. До того ж, щеплення значно полегшує перебіг хвороби у разі захворювання за рахунок антитіл.

Так, на Вінниччині, в рамках Національного плану вакцинації від COVID-19, повторну дозу препарату Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech отримали понад тисячу рятувальників. 19 травня щепилися 318 рятувальників. До початку процедури медики виїзної бригади переконалися, що у рятувальників немає протипоказань до проведення другого щеплення та нагадали, що вакцинація значно знижує ризик зараження, а також у випадку захворювання запобігає важким формам перебігу.

Водночас, на Донеччині на базі медико-санітарної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення почалась ревакцинація надзвичайників вакциною CoronoVac від компанії Sinovac Biotech. Зокрема, щеплення проводили серед фахівців Служби порятунку Покровська, другу дозу вакцини також отримають рятувальники у Слов’янську. Після другої дози у всіх, хто вакцинувався, збереглося добре самопочуття і гарний настрій. Зараз на Донеччині вже провакциновано майже 300 рятувальників вакцинами CoronoVac, Pfizer, AstraZeneca. Виявили бажання вакцинуватися ще 1300 співробітників.

У свою чергу в Чернівецькій області 19 травня 102 працівники Служби порятунку отримали другу дозу вакцини препаратом виробництва Pfizer/BioNTech. Рятувальники, котрі вакцинувались, попередньо пройшли обстеження на відсутність протипоказань до введення вакцини.

Ревакцинація проти коронавірусу співробітників структурних та підпорядкованих підрозділів ДСНС України триває у всіх регіонах країни.

Фахівці Служби порятунку усвідомлюють важливість якнайшвидшого вироблення колективного імунітету проти коронавірусної хвороби, тому виявляють бажання вакцинуватися з метою подолання пандемії. Рятувальники закликають усіх, хто турбується про своє здоров’я, добробут та безпеку оточуючих, не нехтувати вакцинуванням. На сьогодні це єдине, що допоможе спинити поширення пандемії, яка щодня забирає життя сотень людей.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Чернівецька область: працівники Головного управління долучились до святкування Дня вишиванки — | Новини Буковини
Next post У житомирській лікарні №2 знову тече стеля ЛОР-відділення, директор медзакладу виправдовувався на виконкомі