Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Сергій Моргунов розповів про отримання Вінницею гранту на розробку Стратегії розвитку культури громади | Новини Вінниці

Read Time:53 Second

Новини Вінниці / Сергій Моргунов розповів про отримання Вінницею гранту на розробку Стратегії розвитку культури громадиВінниця перемогла у другому етапі проєкту EU4Culture. Разом з тим місто отримало грант ЄС у розмірі 30 тисяч євро для розробки Стратегії розвитку культури громади.

«Проєкт фінансується Європейським Союзом та реалізується Ґете-Інститутом. Церемонія нагородження міст-переможців відбулась в офісі Представництва ЄС в Україні у столиці. Зі всієї країни відбір пройшли лише три міста», — зазначив у Facebook міський голова Сергій Моргунов.

Він підкреслив, що Вінниця має десятилітній досвід стратегічного планування, участь у проєкті EU4Culture відкрила додаткові можливості для якісної підготовки нового документа — Стратегії розвитку культури.

«У нашій візії Вінниця 3.0 – це пульсуюче місто, де вирує життя і відбуваються різні активності. Ми претендуємо на статус культурної столиці Центральної України. І необхідно мати чіткі пріоритети, щоб досягти цієї мети», — пояснив мер.

За його словами, написання стратегії — не для «галочки», а понад 90% вінничан готові долучитися до цього. Презентувати культурну стратегію Вінницької громади у міськраді планують навесні 2022 року.

«Ми маємо шанс отримати 300 тисяч євро на її впровадження у рамках наступного етапу конкурсу EU4Culture від Європейського Союзу», — додав очільник міста.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *