Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Синельниківський район: рятувальники провели профілактичну бесіду з мало захищеними верствами населення —

Read Time:52 Second

29-го жовтня співробітники Синельниківського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели бесіди з малозахищеними верствами населення, а саме з людьми літнього віку.

Співробітники ДСНС під час бесіди з громадянами, приділили більше уваги саме цій категорії населення, адже ризик виникнення пожеж у домівках таких людей значно вищий.

В ході заходу, рятувальники довели статистку виникнення пожеж та їх причини, звернули увагу пенсіонерів на суворе дотримання правил пожежної безпеки в побуті, нагадали їм правила пожежної безпеки в опалювальний період.

Під час спілкування з громадянами рятувальники нагадали заходи яких необхідно дотримуватися аби уникнути пожежі в своїй оселі, а саме: бути більш пильними з відкритим вогнем, обмежитися від його використання в житлових помешканнях; не допускати перевантаження електричних мереж; для обігріву не використовувати саморобні нагрівальні прилади; у разі виходу з приміщень не залишати увімкненими телевізори, праски, тощо.

Також рятувальники розповіли дії в разі виникнення пожежі, нагадали телефони екстрених служб.

По завершенню спілкування людям були вручені інформаційні листівки, які містять правила безпеки, яких слід дотримуватись.

           

           


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *