Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Синельниківський район: вогнеборці та правоохоронці провели урок безпеки життєдіяльності для школярів —

Read Time:1 Minute, 13 Second

6-го жовтня рятувальники та співробітники Національної поліції спілкувалися з учнями 7-го та 8-го класу Первомайського ліцея Іларіонівської селищної ради на такі важливі теми, як: «Випалювання трави – це злочин», «Правила поведінки з ВНП», «Правила пожежної безпеки», «Булінг», «Профілактика правопорушень», «Ми за життя» та «Юридична відповідальність».

Співробітники ДСНС розповіли, яких правил пожежної безпеки необхідно дотримуватись, аби уникнути пожежі вдома, як правильно діяти, якщо пожежа все ж таки виникла. Дітям пояснили, що  в жодному разі не можна ховатись під ліжками, в шафах та у кутках кімнати, так як рятувальникам буде дуже важко їх знайти та надати необхідну допомогу.

Правоохоронці роз’яснили учням, що таке булінг, розповіли про його основні прояви, форми, зазначили хто найчастіше стає жертвами таких дій та попередили, до яких наслідків може привести замовчування дитиною факту вчинення відносно неї фізичного та морального насилля. Особливу увагу звернули на кібербулінг, так як молоде покоління більшість свого вільного часу проводить в соціальних мережах. Юнакам та дівчатам розповіли, як діяти та до кого можна звернутися в ситуації, коли ти став жертвою цькування. Також підліткам повідомили, яка відповідальність чекає на булерів.

Працівники відомств провели інструктаж щодо правил безпеки при виявленні вибухонебезпечного предмета чи підозрілого пакунку, нагадали номери екстреного виклику правоохоронців та Служби порятунку «101».

Діти уважно слухали надану інформацію, ділились своїми історіями та знаннями.

Наприкінці заходу рятувальники вручили школярам тематичні листівки та закликали бути завжди обережними та відповідальними.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Как мошенники обманывают через Интернет | Новости Киева
Next post м. Дніпро: надзвичайники здійснили профілактичний рейд в приватному секторі —