Синельниківський район: рятувальники спільно з поліцейськими провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» — | Новини міста Дніпро та області

Read Time:1 Minute, 20 Second

Працівники 59-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області продовжують зустрічатись з учнями Межівського краю. У цікавій та невимушеній атмосфері, діти детальніше ознайомлюються із діяльністю рятувальників, причинами, перебігом і наслідками різних нештатних ситуацій, способами їх уникнення, пригадують правила безпеки життєдіяльності, котрих просто необхідно дотримуватись у побуті та на відпочинку.

Так, 21-го вересня, працівники 59-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, провели навчально-пізнавальні заходи у рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» в Межівському ліцеї №1.

Рятувальники розповіли дітям та присутнім про найбільш резонансні пожежі, котрі траплялися на території Синельниківського району та Дніпропетровської області загалом, роботу фахівців рятувальних підрозділів при ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, надзвичайних ситуацій різного характеру. Діти та присутні дізналися будову і технічні можливості пожежного автомобіля, побачили спеціальний одяг та спорядження, котре застосовують у своїй діяльності працівники «Служби порятунку — 101».

Далі школярам проводилася практична демонстрація можливостей аварійно-рятувальної техніки. Деяким учням було надано можливість одягнути оперативний одяг, та потримати пожежний ствол, з якого подавалася вода.

В ході проведення громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» діти отримали від фахівців служби з надзвичайних ситуацій багато корисної інформації з питань безпеки життєдіяльності: їм нагадали, як правильно поводити себе з вогнем у побуті, відпочивати на водоймах, у лісі і, куди звертатися за допомогою, як діяти у випадку виявлення вибухонебезпечного предмета. Крім того, усім учасникам заходу вручили  застережливі тематичні листівки.

Сподіваємося, що завдяки спільним зусиллям рятувальників Межівського краю та вихователів, постійно проводивши просвітницьку роботу серед молоді, разом ми зможемо запобігти виникненню надзвичайних ситуацій та вберегти життя й здоров’я підростаючого покоління!


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Чернігівська область: сапери ДСНС знищили три вибухонебезпечних предмета — Новини Чернігова та області
Next post Синельниківський район: фахівці ДСНС провели інформаційно-профілактичний захід — «День з поліцейським та рятівником» — | Новини міста Дніпро та області