смт. Покровка Синельниківського район: рятувальники провели профілактичну роботу з дітьми – | Новини міста Дніпро та області

Дитинство – чудова пора в житті кожної людини, в цей період відбувається становлення особистості, людина вбирає в себе усі емоції та уявлення, набуває навички та вміння, що допоможуть їй крокувати з впевненістю по життю. Тому для виховання в наших маленьких співгромадян правил безпечного поводження в повсякденному житті та дій на випадок надзвичайної події, 11-го червня рятувальники відвідали дитячий навчальний заклад «Казка», що у селищі Покровське.

Перш за все рятувальники розповіли малюкам про небезпеку, яку таїть в собі вогонь, про лихо, до якого можуть привести ігри з сірниками, про небезпеку самостійного користування різноманітними електроприладами та нагадали про те, як важливо дотримуватися правил безпеки.

В ході бесіди вогнеборці розповіли малюкам про порядок дій під час пожежі, правила поведінки на воді, під час виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів. Фахівці ДСНС повторили з малюками номери виклику екстрених служб району. Діти брали активну участь у проведеному заході, відповідали на поставлені питання співробітників Служби порятунку «101». Розповідали де і коли вони бачили пожежних-рятувальників, що бачили велику червону машину з сиреною, яка мчала комусь на допомогу.

Проведення таких заходів з питань безпеки життєдіяльності серед дошкільнят допоможе уникнути в подальшому трагедій та збереже дитячі життя.

По закінченню заходу співробітники ДСНС вручили малюкам альбом розмальовку та пообіцяли невеличкий сюрприз за гарне розфарбування, та запросили дітей на екскурсію до підрозділу.

 


Previous post Чернігівська область: за минулу добу рятувальники 4 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам – Новини Чернігова та області
Next post У рамках зустрічі між | Новини Вінниці та області та компанією Cela Industry відбулося підписання протоколу про наміри щодо придбання спеціалізованого рятувального обладнання – пожежних підйомників – | Новини Вінниці та області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *