Соціальна програма тимчасового працевлаштування «Гроші за роботу»

Read Time:1 Minute, 1 Second

 

«Карітас Краматорськ» запрошує нових учасників в місті Краматорськ з вразливих категорій населення до участі в програмі тимчасового працевлаштування «Гроші за роботу». Наразі ми шукаємо людей, що будуть працювати соціальними працівниками (неповний робочий день) та допомагати людям похилого віку. Працівники будуть отримувати компенсацію за участь у тимчасових роботах в розмірі – 2636 грн. Оплата здійснюється щомісячно.

Цей формат тимчасового працевлаштування надає можливість відновлення втраченого або формування нового професійного досвіду на локальних ринках праці та виконання суспільно значущих робіт на благо місцевої громади з метою її розвитку.

Пріоритет буде надаватися кандидатам на працевлаштування (особам, що готові виконувати суспільно значущу роботу) серед ВПО та місцевих мешканців, що постраждали від конфлікту, що відповідають наступним критеріям уразливості:

― представники багатодітних родин;
― самотні батьки (матибатько), що виховують неповнолітніх дітей;
― люди з інвалідністю ІІІ групи, які не мають обмежень здоров’я для виконання фізичної роботи;
― особи, що опинились в складних життєвих обставинах.

Якщо Вас зацікавила дана пропозиція, просимо звертатись за телефоном 050 315 6578 Інна (Кризовий консультант Простору підтримки) з 9:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю.

Ініціатива реалізується в рамках проєкту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб і громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту» за фінансової підтримки DCV та BMZ.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post 300 сорочок для немовлят України — до свята вишиванки
Next post В Первомайске суд на время следствия арестовал угонщика, продавшего украденную «Ладу» за 5 тысяч гривен