Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Соцмережею шириться помаранчева хвиля протидії домашньому насильству (ФОТО) — Новини Кропивницький

Read Time:1 Minute, 16 Second

Громадська організація «Територія успіху» запустила у фейсбуці флешмоб помаранчевої хвилі з протидії домашньому насильству.

258381875 4333003676798016 837369962480508362 n copy copy

Аби долучитися до флешмобу потрібно нафарбувати помаранчевим нігті, або одягни щось помаранчеве, зробити фото з жестом підтримки і разом текстом запостити у своїх соцмережа. Текст може бути власний, або ж таким:

«ЗАПУСКАЄМО ПОМАРАНЧЕВУ ХВИЛЮ!

Це може бути твоя подруга, сестра, колега, клієнтка. За даними ВООЗ, кожна третя жінка у світі стикалася з насильством. Саме зараз вона може страждати від домашнього насильства.

Близька людина її б’є, принижує, знущається з неї. Їй дуже потрібна твоя допомога і підтримка. Але розповісти комусь, навіть найближчим, про таке — страшно і соромно.

Покажи їй, що тобі можна довіритись. Що ти не будеш її соромити, засуджувати, знецінювати, повчати. Нагадай їй, що вона цінна і потрібна, що вона варта щастя і найкращого ставлення.

Що робити?

Нафарбуй помаранчевим нігті, або одягни щось помаранчеве, зроби фото з жестом підтримки і разом з цим або власним текстом запость у своїх соцмережах. І нехай вся стрічка новин стане помаранчевою, а для замовчування насильства більше не лишиться підстав.

Чому помаранчевий?

Це офіційний колір протидії домашньому насильству, що символізує світле та вільне від жорстокості майбутнє. Його ще називають «flamma amoris et caritatis» — полум’ям любові й милосердя.

Також це офіційний колір глобальної кампанії “16 днів проти насильства”, яка щорічно відзначається з 25 листопада до 10 грудня.

Додай хештег #Помаранчевий_тренд_листопада, щоб кожна і кожен кому потрібні слова підтримки могли прочитати їх всі в одному місці».

У соцмережі до такого флешмобу підтримки долучилися мешканці області.

Square_no_gap_4x4_2.jpg

Нагадаємо, де у Кропивницькому шукати захисту від сімейного насильства. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *