Соняшникова олія може ще подорожчати » — новости экономики Украины | Экономика

Read Time:36 Second

Україна є найбільшим експортером соняшникової олії. Українським експортерам належить більше половини світового експорту. Незважаючи на це, на вітчизняному ринку соняшникової олії спостерігаються суперечливі моменти, зокрема не завжди обґрунтоване зростання цін на даний вид продовольчих товарів.

У 2021 році виробники олії знаходять різного роду причини для того, щоб виправдати чергове підняття цін. Приводиться інформація про те, що близько 48% рослин соняшнику у Дніпропетровській, Волинській, Закарпатській, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Полтавській, Тернопільській, Черкаській, Чернігівській, Харківській областях уражено шкідниками. В Донецькій, Запорізькій, Луганській, Кіровоградській, Одеській, Чернігівській областях поширюються біла та сіра гнилі – на 3-20% рослин.

Водночас, відсутність належного регуляторного впливу держави на вітчизняний ринок соняшникової олії є основною причиною того, що виробники безконтрольно підвищують ціни, не маючи для цього об’єктивних причини.

Економіст

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post — новости экономики Украины: місцеві бізнес-еліти отримали найбільший подарунок за останні 30 років » — новости экономики Украины | Экономика
Next post Угорщина буде отримувати газ в обхід України » — новости экономики Украины | Экономика