Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Спеціалісти служби у справах дітей перевірили умови проживання 17 малолітніх криворіжців. Новини Кривого Рогу |

Read Time:43 Second

У листопаді спеціалісти служби у справах дітей спільно з представниками патрульної поліції провели профілактичний рейд «Сім’я та підліток». Як повідомляють у службі у справах дітей Покровської районної у місті ради, під час рейду співробітники служби разом з правоохоронцями перевірили умови проживання сім’ї дітей зі складними життєвими обставинами.

Окрім цього були перевірені сім’ї про які заявили громадяни. За результатами рейду співробітники служби у справах дітей перевірили умови проживання 17 неповнолітніх, які проживають у восьми сім’ях Покровського району.

З батьками малолітніх були проведені індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей, недопущення жорстокого ставлення до дітей, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, здійснення належного контролю за місцем перебування дітей у вечірній час та недопущення вживання дітьми алкогольних напоїв.

Інші новини: Криворізькі школярі будуть навчатись дистанційно щонайменше до 22 листопада – заява. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *