Ставок та земельну ділянку вартістю 3,7 млн грн підприємець має повернути громаді

Read Time:40 Second

  Житомирською обласною прокуратурою, за результатами вжитих заходів представницького характеру, припинено незаконну оренду ставка вартістю 3,7 млн грн та зобов’язано підприємця повернути водний об’єкт територіальній громаді.

  До такого висновку дійшов Північно-західний апеляційний суд, підтримавши позицію прокуратури та засиливши рішення першої інстанції. Натомість вимоги підприємця-орендаря, який оскаржував таке рішення, залишив без задоволення.

 Йдеться про те, що приватний підприємець тривалий час орендував став та земельну ділянку загальною площею 3,6 га, що на території Сингаївської сільської ради Бердичівського району.

 Однак коли термін оренди закінчився, він, усупереч вимогам ст. 34 Закону України «Про оренду землі», не поновив договору, а продовжив користуватися водоймою комунальної власності.

Наразі, на виконання рішень суду першої та апеляційної інстанції,  водний об’єкт має бути повернутий територіальній громаді.

Пресслужба Житомирської обласної прокуратури

Новини Житомира

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post У Житомирі водоканал замінив пів кілометра сталевих труб на пластикові
Next post «Деб**ка, ідіотка, але як жінку поважаю»: під Житомиром за сексизм і образу депутатки звільнили секретаря міськради