Стимулюючі платежі дадуть зростання ВВП США на 7,4% » — новости экономики Украины | Экономика

Read Time:1 Minute, 23 Second

Джеймс Найтлі, головний міжнародний економіст ING, передбачає, що, незважаючи на різке уповільнення зростання замовлень на товари тривалого користування в США в березні, підтримуваний заходами стимулювання споживчий сектор забезпечує міцну основу, і інвестиції в житлове будівництво та обладнання внесуть позитивний внесок в те, що, ймовірно, буде дуже сильним показником ВВП за перший квартал.

«У березні замовлення на товари тривалого користування в США виявилися слабкішими, ніж очікувалося, і виросли на 0,5% м / м в порівнянні з консенсус-прогнозом в 2,3%. Минулі дані були переглянуті в бік підвищення, але останнє значення все ще класифікується як негативний результат щодо прогнозів».

«Слабкість була зосереджена в транспортному секторі (-1,7%) — нестача напівпровідникових чіпів привела до широко розрекламованого скорочення виробництва серед автовиробників. Це призводить до зменшення кількості замовлень на інші компоненти транспортних засобів. Компонент електрообладнання (-1,5%) страждає з тієї ж причини».

«Стимулюючі платежі, які сприяли зростанню споживчих витрат, в поєднанні з активним житловим будівництвом, дадуть міцну основу для зростання ВВП в 1-му кварталі. Крім того, спостерігається відновлення обсягів буріння нафтових і газових свердловин на тлі більш високих цін, в той час як замовлення на товари тривалого користування вказують на дуже хороший внесок інвестицій в обладнання та програмне забезпечення».

«Основною перешкодою буде скорочення запасів через проблеми з ланцюжком поставок, пов’язаних з тим же дефіцитом напівпровідникових мікросхем. Чиста торгівля також буде відніматися із загального зростання, оскільки високі споживчі витрати поглинають імпорт, в той час як більш слабке зростання в інших країнах обмежує зростання експорту».

«В цілому, ми розглядаємо ризики для консенсус-прогнозу по ВВП на рівні + 6,5% як висхідні і прогнозуємо зростання на 7,4% в річному численні. 2-й квартал 2021 року має бути ще сильніше, оскільки повторне відкриття набирає обертів».

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Уряд України залучив багатомільярдну позику для покриття бюджетних витрат » — новости экономики Украины | Экономика
Next post Гривні прогнозують зміцнення в четвертому кварталі » — новости экономики Украины | Экономика