У ніч проти 6 листопада тролейбуси № 3 та 9 змінять маршрут.
«Виконуватимуться роботи з капітального ремонту вул. Льва Толстого», — йдеться у повідомленні Київпастрансу.
З 22:00 год. 5 листопада до 06:00 год. 6 листопада рух тролейбусів буде організовано:
маршрут № 3 від Залізничного масиву до залізничного вокзалу «Південний».
Останні відправлення тролейбусів за власним маршрутом:
— від Залізничного масиву: 21:00, 21:12;
— від станції метро «Палац спорту»: 21:29, 21:41.
Маршрут № 9 від Міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни») до залізничного вокзалу «Південний».
Останні відправлення тролейбусів за власним маршрутом:
— від Міжнародного аеропорту «Київ» («Жуляни»): 20:30, 20:55;
— від станції метро «Палац спорту»: 21:09, 21:34.
Також, 6 листопада змінять маршрут автобуси № 33, 39, 63, 81,101 та тролейбуси № 34. З 7 листопада автобуси № 31 курсуватимуть іншим маршрутом.
Заплановані продовольчі ярмарки на вул. Миколи Закревського, вул. Кубанської України, вул. Голосіївській, вул. Йорданській та вул. Татарській.
З початку руху до закінчення ярмарків (орієнтовно до 18:00), рух маршрутів буде організовано:
— автобус № 33 по трасі: вул. Кіото — вул. Кубанської України — просп. Лісовий — вул. Космонавта Волкова до вул. Кубанської України — вул. Космонавта Волкова — просп. Лісовий — вул. Мілютенка — вул. Кіото;
— автобус № 39 в напрямку вулиці Ракетної по трасі: проспект Голосіївський — проспект Науки — вулиця Лисогірська — вулиця Ракетна (селище Жовтневе), в зворотному напрямку за діючим маршрутом;
— автобус № 63 від станції метро «Червоний Хутір» до вул. Кубанської України;
— автобус № 81 по трасі: вул. Кіото — вул. Мілютенка — просп. Лісовий — вул. Космонавта Волкова до вул. Кубанської України — вул. Космонавта Волкова — просп. Лісовий — вул. Кубанської України — вул. Кіото;
— автобус № 101 від ст. м. «Почайна» до просп. Володимира Маяковського за діючою трасою, далі — вул. Теодора Драйзера — вул. Миколи Закревського, далі за діючою трасою;
— тролейбус № 34 по трасі: ст. м. «Мінська» — вул. Маршала Тимошенка — просп. Героїв Сталінграда — просп. Степана Бандери;
— автобус № 31 від ст. м. «Політехнічний інститут» до вул. Багговутівської за діючим маршрутом, далі — вул. Отто Шмідта — вул. Татарська — вул. Нагірна, далі за діючим маршрутом.
Вікторія ГРЕБІНЬ,