Триває вакцинація українських рятувальників від коронавірусної хвороби COVID-19 — | Новини Буковини

Read Time:1 Minute, 31 Second

В Україні триває вакцинація громадян від коронавірусної хвороби COVID-19.

У свою чергу, в рамках програми щеплення співробітників системи МВС від COVID-19, фахівці ДСНС отримали можливість вакцинуватися препаратом CoronaVac від Sinovac Biotech та Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech.

Серед особового складу та співробітників ДСНС вакцинація добровільна, проте необхідно розуміти, що чим швидше вдасться утворити колективний імунітет, тим швидше людство зможе повернутися до звичайного ритму життя, адже вакцинування — це надійний спосіб зменшити ризик зараження COVID-19. До того ж, щеплення значно полегшує перебіг хвороби у разі захворювання за рахунок антитіл.

Так, для прикладу, у Донецькій області 19 та 20 квітня вакцинували рятувальників у Слов’янську, Краматорську, Бахмуті, Костянтинівці та Мар’їнці. 22 квітня вакцинацію провели в Маріуполі на базі медико-санітарної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення. На сьогодні вже близько півсотні рятувальників Донеччини зробили щеплення.

Водночас, 21 квітня у Головному управлінні ДСНС України в Одеській області також розпочалася вакцинація усіх бажаючих працівників від коронавірусної хвороби.

Продовжується вакцинація рятувальників столичного гарнізону. Так, від початку кампанії вже щеплено понад 300 рятувальників.

Загалом, усі, хто вже вакцинувався, запевняють, що почуваються добре.

Вакцинація проти коронавірусу співробітників структурних та підпорядкованих підрозділів ДСНС України триватиме й надалі в усіх регіонах країни.

Нагадаємо, вакцина CoronoVac розроблена Sinovac Biotech — фармацевтичною компанією з визнаним світовим авторитетом у виробництві імунобіологічних препаратів. Вакцина інактивована стандартним перевіреним способом, що робить її безпечною для людини, яка буде вакцинуватися. Вона містить всі антигени вірусу, тому буде ефективною навіть з огляду на його високу мутабельність Крім того, після цієї вакцини імунітет проти вірусу буде більш тривалим завдяки сорбції антигенів на гідроокис алюмінію (поступове розсмоктування).

Рятувальники закликають усіх, хто турбується про своє здоров’я, добробут та безпеку оточуючих не нехтувати вакцинуванням. Адже на сьогодні це єдине, що допоможе спинити поширення пандемії, яка щодня забирає життя сотень людей!


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post На Гайсинщині відбулася семінар-нарада на тему «Громада безпечного середовища» (ВІДЕО) — | Новини Вінниці та області
Next post м. Чернівці: працівники Головного управління ДСНС долучились до віртуальної екскурсії музеєм цивільного захисту «Зірка Полин» — | Новини Буковини