Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Вінничанин пропонує залишити «вежі-близнюки» на місці «Південного Бугу» | Новини Вінниці

Read Time:51 Second

Новини Вінниці / Вінничанин пропонує залишити «вежі-близнюки» на місці «Південного Бугу»Вінничанин Олексій Назаренко 18 листопада опублікував петицію до міськради з пропозицією «зупинити незаконний демонтаж готелю «Південний Буг», який мали реконструювати, а не руйнувати». Зазначимо, що з цією ідею чоловік виступив, коли знесено споруду колишнього ресторану та центральну частину самого готелю. Фактично нині на майданчику візуально залишилися «вежі-близнюки».

У петиції її автор переповідає події 2018 року, коли відбувся аукціон з продажу цілісного майнового комплексу готелю та умови, за якими передбачалася лише реконструкція, а не знесення «під нуль» з побудовою нових конструкцій. Саме тому, що має місце знесення вінничанин вважає, що порушено пункти договору та вимагає його скасування продавцем – міськрадою.

Містянин також вимагає від місцевої влади відповісти на ряд запитань, а саме чому покупцеві передана земельна ділянка, чому замість реконструкції руйнують будівлю 1970-их років, чому відсутні належний контроль за виконанням умов договору?

Припустимо, що якимось чином, міськрада звернеться до суду для розірвання, а суд заборонить демонтаж. Тоді на площі Героїв Чорнобиля височітимуть «вежі-близнюки». Чи стануть вони «родзинкою» міста?..  

    

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *